+90 212 494 46 30 / +90 533 768 80 66    siparis@tuannaambalaj.com   

Bir çok hassas ürünün sevk edilmesi ve ambalajlanmasında çok sıklıkla kullanılan ve hayatımıza kesimli kutu ve koli olarak giren bu ürün bir çok market

rafında karşımıza çıkmaktadır.

Tuanna Ambalaj olarak kesimli koli ve kutuları isteğinize göre baskılı ve baskısız ve her ebat kalitede tesislerimizde üretip adresinize teslim etmekteyiz. Kullanım alanı geniş olan kesimli kutu ve kolilerin kullanıldığı sektörlerden bazıları şunlardır.

Züccaciye sektörü : Dekoratif ürünler üzerinde yoğunlaşan züccaciye sektörü kırılmaya yatkın narin ve hassas ürün olan biblo, vazo , cam süs eşyası ve çatal bıçak tarzı ürünlerin sağlam bir şekilde sevk edilmesi için çok sık kullandığı bir ürün çeşididir kesimli kutu.

Ayakkabıcılık sektörü : İmalatı yapılan ayakkabıların vitrinlerde ve raflarda müşterinin beğenisine sunma noktasına gelinceye kadar korumada ve sonrasında al beni artırmaya yönelik bir kutu tarzıdır. Tuanna Ambalaj olarak, üzerine isteğe bağlı olarak yapmış olduğumuz baskı ve üst seviyedeki hizmetle bu alanda da iddialı olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış bulunmaktayız..

Gıda sektörü : Ürünün lezzeti ve tazeliği kadar ambalajının albenisi de önemli olan gıda sektörü kesimli kutuları çok yoğun bir şekilde kullanmaktadır. Çok renkli bir baskı yapılarak kullanılan kesimli kutular ürünün rafda tercih edilme olasığını çok daha yukarıda çekmektedir.

Üretim parkurunu genişleten ve yatırımlarına hız veren firmamız istediğiniz kalite, baskıda ve adette üretim yapabilecek kapasiteye ulaşmış ve size bir telefon kadar yakın bir konuma konuşlanmıştır.

Yedek Parça Sektörü, Mobilya Aksesuarcıları, Oyuncak Sektörü, Kırtasiye Sektörü, Kozmetik Sektörü, Bitkisel İlaç Üreticileri, İlaç Sektörü, Promosyon Sektörü gibi daha adını saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok sektördeki üretici firmalar kesimli kutu ve kolilerini Tuanna Ambalajdan almaktadır.

  • 1
  • 2

İletişim Bilgilerimiz

Merkez Adres

Atatürk Mahallesi
Mercan Sokak No.:13
İkitelli/Küçükçekmece/İST.

Telefon & E-Posta

tel +90 212 494 46 30
+90 533 768 80 66
siparis@tuannaambalaj.com

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma: 09:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 13:00