+90 212 494 46 30 / +90 533 768 80 66    siparis@tuannaambalaj.com   

    Firmamız 2001 yılında İkitelli de başladığı, oluklu mukavva üretim faaliyetlerine ilk kuruluş senesinden itibaren İkitellideki üretim tesislerinde devam etmektedir. Tuanna Ambalaj müşteri memnuniyetine verdiği önem, personeline sağladığı eğitim, ürün kalitesinden ödün vermeksizin ulaştığı verimlilik ile TOPLAM BAŞARI ilkesini benimsemiştir.

Tesisimiz 1800 m² arazi üzerine kurulu 1100 m² kapalı alana sahiptir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek makine parkını sürekli genişletmekte ve yenilenmekte olan firmamızın kurulu kapasitesi 3500 Ton/Yıldır.

Tuanna Ambalaj Oluklu Mukavva, Koli, Kutu ve Ambalaj San. Tic. olarak Kutu tesislerimizde müşterinin istemiş olduğu her ebatta, baskılı veya baskısız, yapıştırma veya dikişli, klasik veya kesimli kutu, tava vb. ürünler gerektiğinde numunesi de hazırlanarak, müşteri tarafından onayı alınmak sureti ile seri üretime geçilmektedir.

Firmamız bünyesinde, normal kutu, mukavva levha, teleskopik, kalıp kesim kutular, ondüle, ağırlıkta mobilya sektöründe kullanılan de-monte kutu çeşitleri ve işletmenizin ihtiyacı olan her türlü özel tasarım kutuları, istenilen gramajlarda ürete bilmekteyiz. Ayrıca termin noktasında müşterilerimizin hassasiyetlerine oldukça önem veren firmamız, tam zamanında üretim yaparak adeta “müşterilerimizin bünyesinde bir departman” olarak çalışmaktayız.
Geniş araç filomuz sayesinde sevkiyatı kendi bünyemizde yaparak, nakliye sırasında oluşabilecek hasar ve gecikmeler olmadan, müşterilerimize ürünleri teslim etmekteyiz.

Müşteri temsilcilerimiz, müşterilerimizle yakından ilgilenmektedir. Bir firma prensibi olarak, sadece satış yapmakla kalmayıp, satış sonrası memnuniyeti üst seviyede tutmak için çalışmaktayız. Bizimle çalışan firmaların, müşteri temsilcilerimizi sadece satış elemanı olarak değil, “ambalajda ürün ve hizmet danışmanı” olarak görmelerini istemekteyiz.

Tuanna Ambalaj olarak sadece ürün üretmekle kalmıyoruz, aynı zamanda hizmet üretiyoruz. Çünkü biliyoruz ki, günümüz şartlarında müşterileri memnun eden ürünü temin edebilmek değil, istenilen kalitede, ödediği paranın karşılığını alan, satın alma sonrası sorun yaşamayacağı ve zamanında ürün temin edebilmektir.

  • 1
  • 2

İletişim Bilgilerimiz

Merkez Adres

Atatürk Mahallesi
Mercan Sokak No.:13
İkitelli/Küçükçekmece/İST.

Telefon & E-Posta

tel +90 212 494 46 30
+90 533 768 80 66
siparis@tuannaambalaj.com

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma: 09:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 13:00